رفتن به نوشته‌ها

درباره

سلام
من علی منیریه شفق هستم، متولد اسفند 1367 و ساکن تهران!.

وقتی آدم در مورد خودش میخواد صحبت کنه هم سخته هم آسون، مثلا وقتی با دوستتون می‌خواید صحبت کنید خیلی ساده و راحت از خودتون، خواسته هاتون، شکست ها یا موفقیت هاتون صحبت می‌کنید، ولی وقتی یک جای جدی می‌خواید حرف بزنید قضیه سخت تر میشه و هر کلمه ای که می‌خواید بگید و کلی بالا/پایین می‌کنین، خوب شاید ترس از قضاوت شدن باشه و منطقی هم هست.

حالا اینجا نمیدونم مخاطبم میتونه چه شخصی باشه یا چه رابطه ای با من داشته باشه، شاید دوستم باشه، شاید مدیر یکی از شرکت های همکار باشه یا هر شخص دیگه ای که من رو نمیشناسه … اما قطعا بهترین انتخاب راحت بودن به همراه میزان مناسبی از احتیاط هست.

علی شفق
۱۰ / ۱۲ / ۱۳۹۴ قهوه لمیز – 4 راه ولیعصر

من … علی شفق

علاقه زیادی به یادگیری موضوعات جدید و بیشتر زمینه بازاریابی و کسب و کار دارم.
توسعه فردی بسیار موضوع جذابیه برام و تقریبا همیشه درحال مطالعه در این موضوع هستم.

اگر بخوام کوتاه در مسیر کارم توضیح بدم که چی شد که به اینجا رسیدم باید بگم که مثل هر پسر دیگه ای در اون سالها به کامپیوتر و الکترونیک علاقه داشتم. به این صورت مسیر با کامپیوتر و وب شروع شد. با تحصیل در رشته فناوری اطلاعات دید خوبی نسبت به این موضوع پیدا کردم اما در طول سالهای بیشتر مواقع در پروژه های ناموفق مشکل کار رو معرفی پروژه و نحوه ارائه میدیدم. به همین دلیل پس از حدود 10 سال کار در زمینه IT وارد بحث بازاریابی و فروش شدم و همچنان مباحث این فیلد رو ترجیح میدم.

پایینتر میتونید رزومه کاری من رو هم ببینید، اما خوشحال هم میشم بهم بگید که در مورد علی شفق چه فکری میکنید.

رزومه کاری من رو میتونید در وبسایت jobinja ببینید.